Opublikowano 6 komentarzy

Tarsacci MDT 8000 kolejna decyzja

Opinia Łukasz Karmalita:

☘️ Pół roku z Tersacci i 2 miesiące z cewką 12”. Przelatale mam mnóstwo godzin zużyłem chyba z 10 baterii a jedna starcza na bardzo ale to bardzo długo 18 godzin przy 6.4khz i ponad 30 przy 18khz. Wad konstrukcji raczej brak jedyne to dziurki w sztycy wyją przy wietrze ? ale są już owinięte. Ślady zużycia maszyny znikome. Co do nowej cewki i bez osłony wydawało mi się ze będzie się zużywać bardzo szybko ale nic bardziej mylnego tylko drobne rysy wyszły i to wszystko a tereny były orane pola łąki i kamienie.

Co do obsługi to jest bardzo dziwny bo nie spotkałem się jeszcze z wykrywaczem który chodził by na maksymalnej czułość cały czas i był tak stabilny..! Jak ze wszystkimi wykrywaczami trzeba sie nachodzić i nakopać aby zrozumieć co i gdzie.

Please follow and like us:
fb-share-icon

6 komentarzy do “Tarsacci MDT 8000 kolejna decyzja

 1. Na trudne tereny np. skaliste jednak oslona by sie prszydala. Lepiej zniszczyc nakladke niz sonde, tym bardziej se do tego wykrywacza sondy sa jednak drogie.
  Oslona z materialow tekstylnych jest w miare latwa do zrobienia ale upierdliwa w uzywaniu i nietrwala.

  1. W zestawie z 12 cali jest obecnie osłona.

 2. A idzie kupic sama oslone?

 3. Jaka cena.
  W sklepie nie ma, w dziale akcesoria mogly by byc oprocz sondy pozostale akcesoria jak przejsciowka do sluchawek (producent w wykrywaczu zastosowal nietypowe dla sluchawek zlacze M8, 4 pinowe (jest to zlacze ktore jest uzywane w automatyce przemyslowej), sluchawki, oslony, akumulatorki i inne czesci eksploatacyjne jakie sa do tego wykrywacza.
  Osoby ktore taki wykrywacz kupuje tez patrza na to, czy sa do niego czesci dostepne.

  1. Ze względu na niezaśmiecanie sklepu wszystkimi akcesoriami wystarczy napisać mail.

Leave a Reply