OMNITRON

Detektory Metali

Nie oferujemy niczego, czego byśmy sami nie używali

 

Detektor umożliwia wirtualną podróż w czasie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Poszukiwanie zagubionych skarbów, to niesamowite emocje, towarzyszące odkrywaniu niemych świadków historii. Monety, guziki, biżuteria, elementy życia codziennego jak i pozostałości bitew pozwalają poczuć to co minęło bezpowrotnie.

Wykrywaczy metali można używać także bardziej prozaicznie, np. do lokalizacji pustych przestrzeni, kabli, rur wodociągowych. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, deszcz, woda nie są obecnie problemem.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Doświadczenie zdobyte w połączeniu z pasją jest bezcenne! Poza samymi detektorami, w naszej ofercie znajdują się też akcesoria, które uprzyjemniają spędzanie wolnego czasu. U nas kupisz słuchawki bezprzewodowe, sondy i osłony przeciwdeszczowe i wiele, wiele innych.

Wykrywacze metali, akcesoria

Popularne kategorie w naszym sklepie 

Dlaczego warto wybrać nasze detektory do metalu?

Oferta OMNITRON jest skierowana do zaawansowanych oraz początkujących użytkowników, którzy znajdą coś dla siebie.

Nasze urządzenia sprawdzą się przy poszukiwaniu metalowych konstrukcji na placu budowy, jak i w profesjonalnych badaniach archeologicznych pod okiem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, a także przy amatorskich pracach poszukiwawczych we własnym ogródku. U nas znajdziesz profesjonalne, wodoodporne, maszyny o konkretnych zasięgach, lekkie i kompaktowe, które łatwo zabierzesz ze sobą.

Służymy pomocą w wyborze najlepszego wykrywacza, które spełni oczekiwania i wymagania odnośnie funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

W razie pytań lub wątpliwości, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyboru, konserwacji i obsługi. Korzystajcie z naszego czatu, konsultanci służą pomocą online 24h na dobę.