Baza Znalezisk

Baza Znalezisk pozyskanych z ziemi ma na celu budowanie świadomości Detektorystów (Poszukiwaczy) i ułatwienie wstępnej identyfikacji. Możliwe, że dzięki temu uda się uratować wiele cennych znalezisk w tym także zabytków archeologicznych.

Dodatkowa wiedza pozwoli w przyszłości lepiej podejmować i zabezpieczać cenne przedmioty, pogłębiając wiedze na ich temat. Świadomość obcowania z historią może w końcu doprowadzi do zmiany prawa i lepszego postrzegania Pasjonatów Historii jakim są Poszukiwacze.

Ideą jest wspólne działanie korzystających z bazy w celu jej rozbudowy. Posiadasz ciekawe dokumenty i chcesz je udostępnić skontaktuj się z nami: sklep@omnitron.pl

Pod tym linkiem macie specjalne miejsce do przesyłania materiałów na serwer (kliknij)

Każdy na tym skorzysta. Publikując coś nowego dokładasz kolejną cegiełkę do rozbudowywania wspólnej wiedzy i doświadczenia! Dziękujemy!

YouTube player

 

Materiały umieszczone w bazie podlegają prawu autorskiemu o czym w trakcie ich przesyłania trzeba pamiętać. Publikacja bez zgody autora, oznacza, że użytkownik bierze na siebie pełną odpowiedzialność prawną. Nie udostępniamy nic bez zgody właściciela. W przypadku starych opracowań w których powyższe prawa wygasły nie powinno być problemu. Pamiętaj sprawdź dwa razy!

Katalogi obejmują wszystkie możliwe przedmioty takie jak wielkogabarytowe pojazdy wojskowe, odznaczenia, medaliki, monety, guziki, stare mapy i ich opracowania oraz wiele innych. W miarę możliwości zostaną czytelnie posortowane w bazie. Mam nadzieję, że dzięki temu wiele osób uniknie dyskomfortu w postaci zadawania pytań na różnych grupach i forach publicznych oraz potencjalnego konfliktu z naszym niedoskonałym prawem.

Wszystkich serdeczenie zapraszamy na naszego BLOGA (kliknij).

Dostęp do Bazy Znalezisk jest obecnie całkowicie bezpłatny. Wstępnie przeznaczam na nią 1T (1000GB danych) z prywatnego serwera. Chcesz nam pomóc? Subskrybuj nasze media społecznościowe:

 

Zap